کرج برنده انتقال کلاهبرداری تلفنی مناقصه

کرج: برنده انتقال کلاهبرداری تلفنی مناقصه ریس پلیس آگاهی دریافت خدمات یا کالا قزوین

گت بلاگز سیستان و بلوچستان رفع مسئله افت ولتاژ برق در 23 روستای بخش دشتیاری چابهار

مدیر برق نگور دشتیاری از توابع شهرستان چابهار گفت: با تخصیص داده شده است اعتبارات و کارها انجام شده است افت ولتاژ برق در 23 روستای سطح بخش دشتیاری مرتفع و پ

رفع مسئله افت ولتاژ برق در 23 روستای بخش دشتیاری چابهار

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،وحید غلامیان مدیر برق نگور اظهار داشت: جهت برطرف افت ولتاژ روستاهای یاد شده است 27 دستگاه ترانسفورماتور برق، سه کیلومتر شبکه فشار میانگین و یک کیلومتر شبکه فشار ضعیف اجرا شده است است.
وی با بیان اینکه جهت اجرای این طرح ها 14 میلیارد ریال هزینه شده است هست، افزود: تمامی روستاهای بالای 20 خانوار بخش دشتیاری، پلان و تلنگ برق رسانی شده است اند.

عبارات مهم : دستگاه

غلامیان گفت: برطرف افت ولتاژ برق در روستاهای بالاد، کلانی بجار، کیک سوچ، پتار، غریب آباد، نلینت رستم، ریکوتل، گارفقیر، سندحمزه، رودیگ مولاداد، شهرک مسکونی اسلام آباد، کهنانی کش، گبولانی، سیتار محمود، نلیت رحمت، بالاد و یعقوب بازار انجام شده است است.
وی بیان کرد: امور برق نگور چهار بخش دشتیاری، پلان، قسمتی از بخش مرکزی چابهار و تلنگ قصرقند را زیر پوشش دارد که در مجموع ۵۰۰ پارچه دِه را خدمات رسانی می کند.
مدیر برق نگور دشتیاری چابهار گفت: حجم تاسیسات برق این منطقه مشمول بر هزار و 200 کیلومتر خط فشار میانگین ، ۵۲۰ کیلومتر خط فشار ضعیف وهزار و 100 دستگاه ترانس برق است.
غلامیان اظهار داشت: امور برق نگور همچنین دارای 27 هزار و 700 یکسان برق است که از این تعداد 23 هزار و 535 اشتراک، خانگی هستند.
نگور مرکز بخش دشتیاری از توابع شهرستان چابهار و از شهرهای مرزی نزدیک کشور پاکستان است.
انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: دستگاه | رفع مشکل | افت ولتاژبرق | دشتیاری چابهار | مدیربرق نگور | اختصاص اعتبار |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog