کرج برنده انتقال کلاهبرداری تلفنی مناقصه

کرج: برنده انتقال کلاهبرداری تلفنی مناقصه ریس پلیس آگاهی دریافت خدمات یا کالا قزوین

گت بلاگز بین‌الملل کوربین در مذاکرات برگزیت «تنها» خواهد بود! / ترزا می

نخست وزیر انگلیس با انتقاد از کوربین گفت که وی فاقد آمادگی مورد نیاز جهت شرکت در مذاکرات برکسیت هست.

کوربین در مذاکرات برگزیت «تنها» خواهد بود! / ترزا می

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از گاردین، نخست وزیر انگلیس روز سه شنبه در تلاش جهت راه اندازی مجدد کارزار انتخاباتی خود، «جرمی کوربین» رهبر حزب کارگر انگلیس را با شدید اللحن ترین انتقادات مخاطب خود قرار داد.

عبارات مهم : اروپا
ترزا می در تصویر العمل به بیانات روز گذشته جرمی کوربین که دستیابی به یک توافق با اتحادیه اروپا بر سر برکسیت را تضمین کرده بود، گفت که نمایش رهبر حزب کارگر در مناظره زنده تلویزیونی دوشنبه شب نشان داد که وی فاقد آمادگی مورد نیاز جهت حضور در مذاکرات برگزیت است.

نخست وزیر انگلیس با تأکید بر این توصیه که تنها حزب متبوع وی- حزب محافظه کار- اراده و طرح مورد نیاز جهت کسب موفقیت در مذاکرات برکسیت را داراست، گفت: « کوربین جهت کاربست بازدارندگی هسته ای آمادگی ندارد؛ وی جهت اقدام علیه تروریستها آماده نیست؛ وی فاقد آمادگی جهت اعطای قدرت مورد نیاز به نیروهای پلیس جهت حفظ امنیت ماست».

ترزا می در ادامه افزود: «مراقبین و محافظان جرمی کوربین وی را جهت مصاحبه با جرمی پاکسمن به یک کت و شلوار آبی شیک ملبس نمودند؛ ولی کوربین به علت موضعش در قبال برگزیت، در جلسه مذاکرات با اتحادیه اروپا خود را تنها و بی پناه خواهد یافت».

ترزا می در ادامه افزود: «با توجه به اینکه مذاکرات برکسیت درست یازده روز بعد از انتخابات عمومی انگلیس شروع خواهد شد، جرمی کوربین جهت این مذاکرات آمادگی ندارد- ولی من آمادگی دارم. آمادگی جهت اتخاذ تصمیمات دشواری که رهبری ایجاب می کند. آمادگی جهت انجام آنچه که جهت حفاظت و دفاع از کشورمان مهم است».

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: اروپا | آمادگی | برکسیت | برگزیت | انگلیس | مذاکرات | بین الملل | انگلیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog