کرج برنده انتقال کلاهبرداری تلفنی مناقصه

کرج: برنده انتقال کلاهبرداری تلفنی مناقصه ریس پلیس آگاهی دریافت خدمات یا کالا قزوین

گت بلاگز اردبیل راه اندازی کارگاه‌های کوچک خانگی اشتغال‌زا جهت مددجویان استان اردبیل

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: امسال تلاش داریم تا کارگاه‌های کوچک خانگی در استان اردبیل توسعه یافته و علاوه بر ایجاد اشتغال، محصولات

راه اندازی کارگاه‌های کوچک خانگی اشتغال‌زا جهت مددجویان استان اردبیل

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، جهانبخش نژادجواد در جلسه بررسی اشتغال مددجویان کمیته امداد استان اردبیل اظهار داشت:در سال گذشته 117 طرح اشتغال و خودکفایی در زمینه خیاطی جهت مددجویان تحت حمایت اجرا شده است وبیش از هشت میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت پرداخت شد تا آنان با راه اندازی کارگاه خیاطی بتوانند به مرز خوداتکایی نزدیک شوند.

وی گفت:107 نفر اززنان سرپرست خانوار، نوعروسان و دختران در آستانه ازدواج با دریافت تسهیلات خودکفایی وارد بازار تولید و دوخت انواع پوشاک شده است اند آیا که یکی از برنامه های اولویت دار کمیته امداد توسعه مشاغل خانگی جهت زنان سرپرست خانوار و بانوان تحت حمایت است تا آنان در کنار خانواده خود مشغول به کار و تلاش بوده و نقش مضاعف تری را در تربیت و پرورش فرزندان خود ایفا کنند.

نژادجواد افزود: کمیته امداد از طریق طرح خیاطی جهت 300 نفر از کارجویان نیز شغل ایجاد کرده که بر اساس بررسی های انجام شده است تلاش داریم تا به کارگاه های کوچک خانگی توسعه بخشیده و علاوه بر ایجاد اشتغال، محصولات مددجویان را نیز از نظر کمی و کیفی ارتقاء بخشیم.

راه اندازی کارگاه‌های کوچک خانگی اشتغال‌زا جهت مددجویان استان اردبیل

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل تصریح کرد:715 نفر از مددجویان نیز در کارگاه های آموزشی خیاطی و صنایع دستی حضور یافته و آموزش های مورد نیاز را فراگرفته اند که بعد از اخذ گواهی مهارت، به مددجویان تسهیلات اشتغال پرداخت می شود تا آنان بتوانند با توکل بر خدا و اعتماد به نفس، شغل مورد نظر خود را ایجاد کرده و در مسیر خوداتکایی قرار گیرند.

وی با اشاره به اینکه دیدار و نظارت های مستمر از طرح های خودکفایی باعث پایدارسازی آن شده است هست، افزود: ناظران فنی و تخصصی تمامی مراحل اشتغال را رصد کرده و با ارائه راهنمایی های مورد نیاز به توسعه و پیشرفت هر چه زیاد طرح کمک می کنند.

نژادجواد اظهار کرد: امسال به منظور ترویج فرهنگ کار و تلاش در بین مددجویان، برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی و کارآفرینی را در اولویت برنامه های خود قرار داده و در راستایتوانمندسازی و خودکفایی خانواده های تحت حمایت فعالیت های گسترده ای را به کار گرفته ایم که امیدواریم با همکاری مضاعف دستگاه های اجرایی بتوانیم به این مهم دست یابیم.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: امسال تلاش داریم تا کارگاه‌های کوچک خانگی در استان اردبیل توسعه یافته و علاوه بر ایجاد اشتغال، محصولات

انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: خیاطی | اشتغال | اردبیل | کمیته امداد | اردبیل | کارگاه خانگی | اشتغال زا | مددجویان اردبیلی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog