کرج برنده انتقال کلاهبرداری تلفنی مناقصه

کرج: برنده انتقال کلاهبرداری تلفنی مناقصه ریس پلیس آگاهی دریافت خدمات یا کالا قزوین

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مدل محجبه از تبلیغات شرکت فرانسوی کنار گذاشته شد

یک زن مدل با حجاب انگلیسی به نام “آمنه خان” که از سوی شرکت “اورئال” فرانسه جهت تبلیغات در انگلیس گزینش شده است بود در پی اختلاف پیدا کردن با این شرکت بر سر متهم

مدل محجبه از تبلیغات شرکت فرانسوی کنار گذاشته شد

مدل محجبه از تبلیغات شرکت فرانسوی کنار گذاشته شد

عبارات مهم : تبلیغات

یک زن مدل با حجاب انگلیسی به نام “آمنه خان” که از سوی شرکت “اورئال” فرانسه جهت تبلیغات در انگلیس گزینش شده است بود در پی اختلاف پیدا کردن با این شرکت بر سر متهم شدن به اظهار نظر علیه رژیم صهیونیستی در چند توئیت قدیمی، از شرکت در این کمپین تبلیغاتی کناره گیری کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، چند روز پیش این شرکت بزرگ فرانسوی آمنه خان را گزینش کرد تا به عنوان نخستین مدل با حجاب جهت شامپوهای این شرکت لوازم آرایشی-بهداشتی کار کند.

آمنه خان این توئیتهایش را که در سال ۲۰۱۴ انتشار یافتند، از بین بردن کرده است.

او روز دوشنبه در توئیتر نوشت: من شدیدا از بابت این توئیتها که در سال ۲۰۱۴ منتشر کردم متاسف هستم و صادقانه از بابت ناراحتی که این توئیتها ممکن است به وجود آورده باشند عذرخواهی می کنم.

او ادامه داد: من از بابت این تاسف عمیق تصمیم گرفتم که از این کمپین تبلیغات کنار بروم چون که بحثهای کنونی موجب منحرف شدن از احساس مثبت و فراگیری است که قرار است به وجود آید.

شرکت فرانسوی اورئال گفته که با تصمیم وی موافقت کرده است.

این شرکت اظهار داشت: ما از بابت این حقیقت که آمنه عذرخواهی کرده قدردان هستیم.

این نخستین بار نیست که تبلیغات شرکت اورئال تحت تاثیر مطالب مناقشه بر انگیز یک مدل در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قرار می گیرد.

تابستان گذشته نیز این شرکت یک مدل سیاهپوست تراجنسیتی را به علت مطالبی که در فیسبوک انتشار داده است و در آن همه سفیدپوستان را متهم به خشونتهای نژادپرستانه کرد، برکنار کرد.

مدل محجبه از تبلیغات شرکت فرانسوی کنار گذاشته شد

واژه های کلیدی: تبلیغات | فرانسوی | عذرخواهی | کمپین تبلیغاتی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog