کرج برنده انتقال کلاهبرداری تلفنی مناقصه

کرج: برنده انتقال کلاهبرداری تلفنی مناقصه ریس پلیس آگاهی دریافت خدمات یا کالا قزوین

گت بلاگز اخبار حوادث قاتل از همسرش خواست از شوهر تازه خود طلاق بگیرد ، قتل فجیع مادر در حضور پسر4ساله به وسیله شوهرسابقش

اوایل اردیبهشت، مرد 22 ساله ای که دو سال قبل در ماجرای متلاشی شدن یک باند دزدی به جرم مالخری روانه زندان شده است بود، با به آخر رسیدن دوران محکومیت اش، از زندان

قتل فجیع مادر در حضور پسر4ساله به وسیله شوهرسابقش/قاتل از همسرش خواست از شوهر تازه خود طلاق بگیرد

عبارات مهم : زندان

اوایل اردیبهشت، مرد 22 ساله ای که دو سال قبل در ماجرای متلاشی شدن یک باند دزدی به جرم مالخری روانه زندان شده است بود، با به آخر رسیدن دوران محکومیت اش، از زندان آزاد شد و به منزل خواهرش رفت که قبلا در آن جا زندگی می کرد.

روزنامه خراسان نوشت: او از این که همسرش در این مدت، از وی طلاق گرفته و با مرد دیگری ازدواج کرده بود که آن مرد نیز هم اکنون در زندان به سر می برد، بسیار ناراحت بود. «حجت» (مرد 22 ساله) تصمیم گرفت تا همسرش را راضی کند دوباره به زندگی سابق خود بازگردد آیا که پسر کوچک او هم اکنون چهار ساله است ولی «مریم» حاضر به زندگی با «حجت» نبود.

چند روز بعد مریم (زن 20 ساله) با همسر سابقش تماس گرفت تا وظیفه پسرش را مشخص کند. او می گفت یا باید حضانت فرزند را به من بسپاری یا او را با خودت ببری!

قاتل از همسرش خواست از شوهر تازه خود طلاق بگیرد ، قتل فجیع مادر در حضور پسر4ساله به وسیله شوهرسابقش

در همین تماس تلفنی باز هم حجت از همسر سابقش خواست تا از شوهر زندانی اش طلاق بگیرد و دوباره به زندگی با او بازگردد ولی زن 20 ساله قبول نکرد.

در این هنگام مرد سابقه دار از او خواست ساک محتوی لوازم شخصی او را که قبل از دستگیری نزدش بود، به او بازگرداند.

اوایل اردیبهشت، مرد 22 ساله ای که دو سال قبل در ماجرای متلاشی شدن یک باند دزدی به جرم مالخری روانه زندان شده است بود، با به آخر رسیدن دوران محکومیت اش، از زندان

این گونه بود که قرار ملاقات در منزل خواهر مریم گذاشته شد و حجت به امید دیدار با همسرش به منزل خواهرزن سابقش رفت ولی باز هم گفت وگوهای آن ها بی نتیجه ماند تا این که مرد 22 ساله با تاکسی تلفنی تماس گرفت و قصد داشت به منزل خواهر خودش در منطقه بازه شیخ مشهد برود.

در این لحظه بود که مریم نیز سوار بر همان تاکسی تلفنی شد تا او هم در بین راه به منزل خودش در خیابان سایه برود و ساک امانتی همسر سابقش را نیز به او بعد دهد. دقایقی بعد راننده آژانس در خیابان سایه توقف کرد و زن 20 ساله از پله های ساختمان به طبقه دوم رفت. «حجت» نیز بلافاصله بعد از رفتن «مریم» از ماشین پیاده شد و به منزل همسر سابقش رفت تا ساک محتوی لوازم شخصی اش را از او بگیرد. بنابراین گزارش، درحالی که پسر چهار ساله آن ها داخل اتاق خواب بود، ناگهان مشاجره لفظی دیگری بین آن ها جهت بازگشت به زندگی گذشته شروع شد.

صدای فریادهای آنان در حالی اوج می گرفت که پسر چهار ساله از خواب بیدار شده است بود ولی از وحشت پدرش از اتاق بیرون نمی آمد. هنگامی که مشاجره لفظی آن ها به خشم و درگیری کشید، ناگهان مالخر 22 ساله کاردی را از روی اپن آشپزخانه برداشت و به سوی همسر سابقش حمله ور شد. او چاقو را اوج برد و در حالی ضربه محکمی به قفسه سینه مریم فرود آورد که زن جوان جهت دفاع از خود دستش را برابر صورتش گرفت ولی تیغه کارد ، دست او را زخمی کرد و سپس قفسه سینه اش را شکافت. مرد جوان با دیدن فواره های خون و اوضاع وخیم «مریم» که نقش بر زمین شده است بود، او را در حالی رها کرد و گریخت که چشمان دلواپس و وحشت بار فرزندش ، به او دوخته شده است بود.

قاتل از همسرش خواست از شوهر تازه خود طلاق بگیرد ، قتل فجیع مادر در حضور پسر4ساله به وسیله شوهرسابقش

لحظاتی بعد مرد جوان سوار بر خودروی تاکسی تلفنی شد که درون کوچه منتظرش بود و از او خواست به سمت بازه شیخ حرکت کند!

وقتی پسر چهار ساله با رفتن پدرش، اوضاع را کمی آرام دید، با وحشت و لرز از اتاق بیرون آمد و وحشت زده، با دستان کوچکش، پیکر زخمی مادرش را تکان داد ولی فریادهای مامان! مامان! او بی فایده بود و مادر در حالی که چشم به فرزندش دوخته بود، آخرین نفس هایش را می کشید. پسر چهار ساله بلافاصله پله های منزل را با سرعت به سوی کوچه، پشت سر گذاشت. او دوان دوان به چند کوچه بالاتر رفت تا به منزل مادربزرگش رسید. در حالی که کودک خردسال نفس نفس می زد و گریه امانش نمی داد، با دستان خون آلود به مادربزرگش فهماند که مادرش در اوضاع وخیمی واقع شده است است و پدرش نیز گریخته است!

اوایل اردیبهشت، مرد 22 ساله ای که دو سال قبل در ماجرای متلاشی شدن یک باند دزدی به جرم مالخری روانه زندان شده است بود، با به آخر رسیدن دوران محکومیت اش، از زندان

خاله کودک که در منزل بود، بلافاصله به همراه برادرانش راهی منزل خواهرش شدند و با اورژانس تماس گرفتند ولی زمانی پیکر غرق در خون زن 20 ساله به بیمارستان رسید که دیگر دیر شده است و او جان خود را براثر عوارض ناشی از اصابت ضربه کارد از دست داده بود.

دقایقی بعد خبر این جنایت در بی سیم های پلیس پیچید و ماموران انتظامی ماجرای قتل زن 20 ساله را به قاضی کاظم میرزایی (بازپرس خاص قتل عمد مشهد) اطلاع دادند . شب هنگام قاضی میرزایی به همراه کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی عازم محل وقوع جنایت شد و به تحقیق در این باره پرداخت.

قاتل از همسرش خواست از شوهر تازه خود طلاق بگیرد ، قتل فجیع مادر در حضور پسر4ساله به وسیله شوهرسابقش

در حالی که پسر چهار ساله قتل مادر به دست پدرش را تایید می کرد، هیچ سرنخی از متهم فراری نبود تا این که گروه خاص ای از کارآگاهان به فرماندهی سرهنگ محمدرضا غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی آگاهی) با صدور دستورات خاص قضایی، بررسی های گسترده ای را جهت شناسایی محل اختفای متهم فراری شروع کردند. چند ساعت بعد و با ردیابی های اطلاعاتی، گروهی از کارآگاهان که شاخه ای از این عملیات را پیگیری می کردند به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد متهم، تبعه کشور افغانستان است و سال ها پیش وارد کشور عزیزمان ایران شده است و هم اکنون نیز به منزل یکی از بستگانش گریخته هست.

به همین علت کارآگاهان، شبانه به همراه قاضی میرزایی وارد یک عملیات گسترده شدند آیا که اطلاعات دریافتی بیانگر آن بود که متهم قصد دارد به صورت غیرقانونی به افغانستان بگریزد. این گزارش حاکی است: ساعتی بعد منزل خواهر متهم در منطقه بازه شیخ مشهد شناسایی و محاصره شد ولی متهم که متوجه حضور کارآگاهان پلیس آگاهی شده است بود، با فرار به پشت بام، قصد داشت از چنگ قانون بگریزد که در نهایت هنگامی که سلاح های آماده شلیک کارآگاهان را دید، با فریاد آخرین «ایست» روی زمین نشست و بدهید ترتیب حلقه های قانون بر دستانش گره خورد! به گزارش خراسان، متهم این پرونده جنایی آخر هفته گذشته در محل وقوع جنایت برابر دوربین قوه قضایی قرار داده شد تا چگونگی قتل همسرش را در حضور قاضی خاص قتل عمد بازسازی کند.

او بعد از تفهیم اتهام از سوی بازپرس میرزایی، با معرفی کامل خود گفت: آن روز هنگامی که همسرم حاضر نشد دوباره با من زندگی کند دیگر نفهمیدم چه می کنم. همسر دوم او را نیز قبلا دیده بودم ولی همسرم می گفت او به دنبال کارهای اداری آزادی تو از زندان است! در حالی که بعد فهمیدم مریم با آن مرد ازدواج کرده است! متهم این پرونده جنایی با تشریح شرح ماجرا از وقت تماس تلفنی با همسرش تا هنگام ارتکاب قتل، ادامه داد: از لحظه ای که چاقو را از روی اپن آشپزخانه برداشتم و تیغه آن را به قفسه سینه همسرم فرود آوردم دیگر چیزی نفهمیدم! او به اصرارهای من جهت طلاق از همسرش توجهی نمی کرد و من از این عنوان زحمت می کشیدم! حالا هم بسیار از کرده خودم پشیمانم! آیا که فرزندم نیز همه کس خود را از دست داد!

بنابراین گزارش، در ابتدای بازسازی صحنه جنایت، کارآگاه حمیدفر (افسر پرونده) به تشریح جزئیاتی از محتویات پرونده و چگونگی دستگیری متهم هنگام فرار به خارج از کشور پرداخت و در آخر نیز قاضی «کاظم میرزایی» با صدور قرار بازداشت موقت، تنها متهم این پرونده جنایی را در حالی روانه زندان کرد که چند روز زیاد از آزادی او از زندان به جرم مالخری نمی گذشت.

واژه های کلیدی: زندان | زندگی | پرونده | زندانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog